Zaproszenie na V Konferencją Naukowo-Szkoleniową „Żywność, Żywienie i Zdrowie”, która odbędzie się w dniu 02 września 2022 r.

ZAPROSZENIE

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Zarząd Oddziału woj. Śląskiego PTD serdecznie zapraszają na V Konferencją Naukowo-Szkoleniową „Żywność, Żywienie i Zdrowie”, która odbędzie się w dniu 02 września 2022 r. w hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej przy ul. Armii Krajowej 220.

W dniu 03.09.2022 o godzinie 09:30 odbędzie się Walne Zebranie Członków Oddziału woj. Śląskiego, w tym zebranie sprawozdawczo-wyborcze do Władz Oddziału woj. Śląskiego PTD na kadencję 2022-2026.

Procedura zgłoszenia uczestnictwa:

1. Rejestracja na konferencję odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny formularz rejestracyjny który dostępny jest pod linkiem: https://forms.gle/tJa9S8GKGZF3NktH7

2. Opłatę za uczestnictwo w konferencji należy uiścić do dnia 20 sierpnia 2022 r. przelewem na konto bankowe Polskiego Towarzystwa Dietetyki w tytule podając imię i nazwisko uczestnika konferencji.
Numer rachunku 82 1600 1462 1893 7127 6000 0004 BNP Paribas Bank

Opłata za uczestnictwo:

Członkowie zwyczajni PTD (warunek: aktywne konto w bazie https://ptd.gbbsoft.pl oraz brak zaległości składkowych):

  • Opłata za uczestnictwo tylko w konferencji: 200 zł
  • Opłata za uczestnictwo w konferencji i wieczorze integracyjnym: 300 zł

Pozostali uczestnicy

  • Opłata za uczestnictwo tylko w konferencji: 280 zł
  • Opłata za uczestnictwo w konferencji i wieczorze integracyjnym: 380 zł

Oferta specjalna dla studentów dietetyki

  • Opłata za uczestnictwo tylko w konferencji: 150 zł

Opłata za uczestnictwo w konferencji obejmuje: materiały konferencyjne, certyfikat uczestnictwa, przerwę kawową, lunch.
Opłata za uczestnictwo w konferencji PTD i wieczorze integracyjnym obejmuje: materiały konferencyjne, certyfikat uczestnictwa, przerwę kawową, lunch, kolację integracyjną w piątek (02 września) oraz jeden nocleg ze śniadaniem (02/03 września) w hotelu Dębowiec w pokoju 2 lub 3 osobowym. Za pokój 1 osobowy obowiązuje dopłata wg cennika hotelowego.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jako student jest podanie podczas elektronicznej rejestracji numeru ważnej legitymacji studenckiej oraz okazanie jej w dniu konferencji. Oferta obejmuje: materiały, przerwę kawową, lunch.

Szczegółowy program konferencji dostępny wkrótce na stronie internetowej www.ptd.org.pl

UWAGA! Faktury za uczestnictwo wystawiane i przesyłane będą tylko w wersji elektronicznej