WEBINAR Odpowiedzialność zawodowa dietetyka w świetle ustawy o niektórych zawodach medycznych

Data: 27.03.2024

Godzina: 18:00

Temat: Odpowiedzialność zawodowa dietetyka w świetle ustawy o niektórych zawodach medycznych

Miejsce: ONLINE

Drodzy Dietetycy
Temat niezwykle istotny, który zainteresuje dietetyków wykonujących czynności zawodowe w szpitalach, Opiece Koordynowanej w POZ oraz w wybranych zakresach w AOS.

Niezależnie od toczących się prac nad odrębną regulacją zawodu dietetyka, z dniem 26.03.2024 wchodzi w życie Ustawa o niektórych zawodach medycznych, która w ograniczonym zakresie ma zastosowanie do dietetyków zatrudnionych w podmiotach leczniczych udzielających świadczeń z zakresu świadczeń gwarantowanych.

W związku z tym, Oddział śląski PTD przygotował dla Państwa certyfikowany webinar prawny, podczas którego Pani Profesor dr hab. n. prawnych Monika Urbaniak przybliży zagadnienia z zakresu odpowiedzialności prawnej dietetyka w świetle ustawy o niektórych zawodach medycznych.
Pani Profesor jest Kierownikiem Zakładu i Katedry Prawa Medycznego i Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Webinar będzie nagrywany z możliwością późniejszego odtworzenia.

Zapraszamy serdecznie.

Przewodnicząca Oddziału Śląskiego PTD

dr n. med. Beata Całyniuk

Opłata za udział;

  • Dietetyk członek PTD, z opłaconą bieżącą składką członkowską – bezpłatnie
  • Osoba niezrzeszona w PTD – 50,00 zł

REJESTRACJA DO DNIA 25.03.2024

Rejestracja na konferencję dla członków PTD oraz osób niezrzeszonych posiadających konto gościa odbywa się po zalogowaniu w systemie członkowskim PTD w zakładce Wydarzenia. https://ptd.gbbsoft.pl/Account/LogOn?ReturnUrl=%2fHome%2fInfo

Osoby nieposiadające konta gościa w systemie PTD muszą sie zarejestrować w systemie PTD https://ptd.gbbsoft.pl/Account/RegGuest  a następnie po zalogowaniu zarejestrować na konferencje w zakładce Wydarzenia.

Raz zarejestrowane konto gościa w systemie PTD ważne jest bezterminowo i umożliwia rejestracje na kolejne wydarzenia organizowane przez PTD.