POLSKIE TOWARZYSTWO DIETETYKI

POLSKIE TOWARZYSTWO DIETETYKI

Kontakt

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Dietetyki
ul. Nowoursynowska 159C lok. 1115, 02-776 Warszawa
NIP: 6782968752
Adres korespondencyjny:
Polskie Towarzystwo Dietetyki
Skr. pocztowa 10
02-770 Warszawa 130
tel. (22) 59 370 21
 

Zapytania odnośnie współpracy partnerskiej, akcji specjalnych uprzejmie prosimy kierować na e-mail: wspolpraca(at)ptd.org.pl

Zasady przyznawania patronatów oraz uczestnictwa w komitecie honorowym
Regulamin przyznawania patronatów - kliknij tutaj
Wniosek o patronat - kliknij tutaj

 
Zachęcamy Państwa do kontaktu za pośrednictwem poniższego formularza. Jednak przed przesłaniem pytania uprzejmie prosimy zapoznać się z niżej przedstawioną listą najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.
 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak zostać członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki?
Odpowiedź: kliknij tutaj
 
Kto może zostać członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki?
Odpowiedź: kliknij tutaj
 
Czy mogę zostać członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, jeśli ukończone mam jedynie studia podyplomowe w zakresie żywienia i dietetyki i/lub kursy z zakresu dietetyki?
PTD zrzesza wykwalifikowanych dietetyków. Naszymi członkami zwyczajnymi mogą zostać osoby z pełnym wykształceniem w zawodzie dietetyka (wykształcenie wg projektu ustawy o niektórych zawodach medycznych)
 
Kiedy otrzymam decyzję o wpisaniu w poczet członków PTD?
Otrzymają Państwo stosowną informację mailową. Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń prosimy o cierpliwość.
 
Czy można zamówić czasopismo „Dietetyka”?
Obecnie nie ma możliwości składania zamówienia na archiwalne lub bieżące numery czasopisma „Dietetyka”. Jeśli już będzie to możliwe, poinformujemy o tym na naszej stronie internetowej.
 
Ile wynosi i jak dokonać opłaty składki członkowskiej?
Składka członkowska w 2020 r. wynosi 50 zł. Płatności prosimy dokonywać osobiście u Przewodniczącego danego Oddziału Wojewódzkiego. W przypadku Oddziału Warszawskiego oraz Śląskiego PTD możliwe jest uiszczenie składki za pomocą przelewu bankowego (nr konta bankowego Oddziału Warszawskiego: 90105010251000002226757629 – ING Bank Śląski; nr konta bankowego Oddziału Śląskiego: 64 1300 1065 2009 5544 0417 0001 – Meritum Bank; Tytułem: Składka członkowska za rok…. Imię i Nazwisko). Jednocześnie informujemy, iż Przewodniczący każdego Oddziału jest zobowiązany do podjęcia kroków statutowych w stosunku do tych Członków Towarzystwa, którzy nie wywiązują się ze swoich obowiązków.
ptd.org.pl

 
PARTNERZY: