Data: 22.04.2026
Temat: Webinar „Nowe narzędzia w dietetyce cyfrowej„
MIEJSCE: Online
Szanowni Państwo,
Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Dietetyki serdecznie zaprasza na webinar pt.
„Nowe narzędzia w dietetyce cyfrowej”, który poprowadzi dr n. o zdr. Agnieszka Kolmaga oraz dr Andrzej Siemaszko.
I część spotkania – Znak F-Food – żywność o szczególnej wartości odżywczej – nowe narzędzie poprawiające wybory żywieniowe
II część spotkania – Nowe narzędzia pomiaru wartości bioaktywnej żywności – indeksy i wskaźniki w dietetyce cyfrowej
Termin: 22 kwietnia 2026 r.
Godzina: 19:00
Forma: webinar online
Udział w webinarze jest bezpłatny dla członków PTD.
Dla osób niebędących członkami PTD obowiązuje opłata w wysokości 50 zł, płatna na konto (szczegóły w formularzu rejestracyjnym).
⚠️ Ważna informacja: Webinar będzie nagrywany. Nagranie będzie dostępne do 6 maja 2026.
Serdecznie zapraszamy do udziału,
Zarząd PTD Oddział Łódzki
Rejestracja na webinar dla członków PTD oraz osób niezrzeszonych posiadających konto gościa odbywa się po zalogowaniu w systemie członkowskim PTD w zakładce Wydarzenia. https://ptd.gbbsoft.pl/Account/LogOn?ReturnUrl=%2fHome%2fInfo
Osoby nieposiadające konta gościa w systemie PTD muszą sie zarejestrować w systemie PTD https://ptd.gbbsoft.pl/Account/RegGuest a następnie po zalogowaniu zarejestrować na webinar w zakładce Wydarzenia.
Raz zarejestrowane konto gościa w systemie PTD ważne jest bezterminowo i umożliwia rejestracje na kolejne wydarzenia organizowane przez PTD.